ФЕДЕРАЦІЯ ПАТРІОТИЧНИХ ВИДАНЬ УКРАЇНИ
Українська газета плюс №45(185)
Персонал Плюс
18-31 грудня 2008 р.
 
 
2008
45 43 42 41
40 39 38 37
36 35 34 33
32 31 30 29
28 27 26 25
24 23 22 21
20 19 18 17
16 15 14 13
12 11 10 9
8 7 6 4
3 1    У ТЕНЕТАХ РАБСЬКОЇ СВІДОМОСТІ

Багато горя і поневірянь випало на долю України, історія якої затемнена і спотворена її ворогами, чужинцями, зрадниками та всілякими пройдисвітами, ласими поживитися від жирного державного кусня.

Діставшись до владних постів, вони спотворюють усе українське, національне та завдають великої шкоди державі своїм невіглаством й бажанням матеріального збагачення. Заглянемо в історію:

«Немає під сонцем такої сили, яка б мечем підкорила Україну (Русь). Чесний і відважний поєдинок на полі брані – вдача життя нашого».

«Український шлях милий для всіх людей на Землі. Український шлях дає можливості кожному народові мати свою віру. Ніякий народ ніякому народові не повинен свою віру накидати. Віра – це воля! Хто проти волі, той проти Бога!»

Плоди нашої землі чужинці називають диявольськими, а самі поглинають плоди рук українського народу. Чого ж ви звічно зазіхаєте на нашу землю, це ж окупація! Чи не маєте своєї? Народ або суспільство, яке довгий час покірно несло ярмо поневолення, втрачає дар природи: самовизначення, патріотизм, любов і почуття самоповаги. Замість цих понять приходять холуйство, покірливість, послух. Такий народ не може скористатися плодом свободи, набутим кров’ю і потом.

Назріває запитання: чому в такій багатій, з великим рівнем освіченості країні така бездумна, сліпа, неусвідомлена віра в брехню? Відповідаю: протягом віків вона насаджувалася під страхом смерті та переслідувань. Та повідати люду про правдиву історію України не маємо можливості, бо всі засоби інформації вдячно віддані для пропаганди окупаційної брехні. От, скажімо, телевізійники, які мають за свою роботу чималі кошти, мабуть, не усвідомлюють, що своєю брехнею роблять непоправну шкоду народові і підтримують  духовну окупацію.

Нині на відповідних посадах, де можна сказати правду народові, сидять корисливі підлабузники окупантів. Цим посадовцям воля країни і народу не потрібна, бо у них своя користь: живуть як хробаки у гної – поїв, напився, нахапав у кишеню. Схаменіться, українці, подивіться на справжнє життя  держави.! Куди веде рабська покора окупантам і несамовите шанування нацменшин? У корінної нації, яка є засновником держави, вже немає ніяких прав і життя: то татарам треба давати автономію, то іншомовних треба задовольнити особливими правами, то окупантам душу та копійчину свою понести, щоб вони ненароком не повимирали, бідолашні...

Ні, українська держава повинна бути українською! Звичаї, мова, обрядовість, віра, устаткування повинні належати народові. Коли Українська держава буде дбати про свій народ, тільки тоді він позбудеться  рабської свідомості, яка не властива навіть тваринам. Тоді держава буде міцна і люди будуть щасливі.

А громадяни неукраїнського походження повинні дбати про спокій та заможність української держави, не розколювати громадянство на москвофілів, татарофілів та інших — тоді  народ поважатиме їх, бо він за своєю природою мирний і доброзичливий (за що і страждає). А кому не подобається   державна мова, національні звичаї, обряди, нехай ідуть із загарбаних земель до своєї історичної Батьківщини. Якщо ж бажаєте жити в Україні, то, будьте добрі, підкоряйтеся державним законам, поважайте державну мову і звичаї того народу, на землі якого ви живете, як іншомовні народи в інших країнах, які шанують закони і мову країни, в якійпроживають.

Олексій КОЛЯДА,
член Дніпропетровської міської організації
Всеукраїнського об’єднання  ветеранів


 Версія для друку


Інші статті номеру
© "УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА ПЛЮС". Усі права застережено.
Свідоцтво про реєстрацію № ІІ585-457ПР від 1 серпня 2006 р., серія КВ,
видане Міністерством юстиції України.

Передрук матеріалів дозволяэться тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання.

Яндекс.Метрика