ФЕДЕРАЦІЯ ПАТРІОТИЧНИХ ВИДАНЬ УКРАЇНИ
Українська газета плюс №45(185)
Персонал Плюс
18-31 грудня 2008 р.
 
 
2008
45 43 42 41
40 39 38 37
36 35 34 33
32 31 30 29
28 27 26 25
24 23 22 21
20 19 18 17
16 15 14 13
12 11 10 9
8 7 6 4
3 1    ЩОБ НЕ СТАТИ РЕЗЕРВАЦІЄЮ

Автор: Юрій ТИМОЩУК

Небагатьом громадянам України у свій час вдалося дійти думки про те, що плануючи розпад Радянського Союзу, його ініціатори ретельно розробили і диявольський проект знищення нашої держави.

Його авторами і виконавцями були нинішні новоспечені мільярдери і мільйонери ті, що сьогодні захопили у свої хижацькі пазурі спочатку владу в Україні, а згодом промислові підприємства, надра і вже приступили до загарбання головного багатства нації – землі.
Правляча партійно-комсомольська і кадебістська номенклатура, вкупі з національними колаборантами, узурпували державне управління. Декларативно проголошуючи Україну незалежною, на меті вони малу нове її поневолення та перетворення нас в новітніх кріпаків у резервації під назвою Україна.
Це настільки жахлива правда, що розум та серце відмовляються її сприймати. Але за шістнадцять років декларативної незалежності все більше громадян України відчувають кожен день її болючий вплив на собі і своїх дітях.
Глибоко помиляються ті із нас, котрі вважають, що шахрайська ваучеризація, тотальне пограбування нації, інфляція, ріст цін, девальвація грошових одиниць, висока смертність, корупція у вищих ешелонах управління, відсутність державних кордонів, вимирання сіл, руйнування інститутів державності, людовбивча екологія, безправ’я та бідність людей праці – стали випадковим явищем у нашому суспільстві. Тисячу разів ні! Це свідомо створений і вміло керований невидимою рукою українофобів руйнівний процес в дії, котрий набирає все більших обертів, масштабів і загрози для нас, українців.
Кримінально-злочинні синдикати узурпували владу в Україні зовсім не для того, щоб, як вони декларували, вже вкотре вести нас «у світле майбутнє», а з метою грабіжницького привласнення національного багатства, накоплення особистого капіталу і нещадного гноблення українців.
Як найбідніша у Європі держава, ми маємо найбагатших мільярдерів та мільйонерів, котрі збили свої статки на сльозах, крові та смертях етнічних українців. Але глитаям цього мало. Тому вони розширюють наступ на наші соціальні та громадянські права, не допускаючи народовладдя, створення дійсно українських парламенту, уряду та інших інститутів державності.
Облаштована фінансово-промисловими кланами та бандитськими угрупуваннями колоніальна адміністрація, видаючи себе за парламент і уряд України, буде і надалі все міцніше тримати нас в кріпацькому ярмі, злиднях та безправності. Тому новітні гнобителі України та її етносу будуть агресивно і затято протидіяти створенню реально самостійної, заможної України, справжнього, а не бутафорського в ній народовладдя та громадянського суспільства. Саме для цього на кошти Росії та Ізраїлю їх спецслужбами в Україні створено більше як півтори сотні кишенькових політичних партій і стільки ж громадських організацій. Мета багатьох з них – не єднати та гуртувати суспільство, а розчленовувати його, сіяти розбрат, налаштовувати українців один проти одного, руйнувати і спотворювати засади державності України, а самим панувати. До цієї акції долучилась і російська церква в Україні.
Стратегічною метою цих сил та їхніх агентів в нашій державі є очищення її території від етнічної нації і заселення безправними азійськими мігрантами, які становитимуть ще дешевшу робочу силу. І саме задля цього не демаркуються державні кордони, не присікається контрабанда та вивіз капіталу, вже зруйнована вітчизняна промисловість, добивається село і продовжується винищення українського етносу. А ненаситні глитаї, що через нашу пасивність та байдужість засіли на щабелях державного управління, замість того, щоб подбати про національну безпеку України, зайняті її пограбуванням, гризнею за ласі кавалки народного добра та розколом держави.
Нині, коли більшість пострадянських республік вже досягають прогресу у своєму розвитку, Україна і українці летять у безодню. Зупинити це падіння здатні лише ми, її патріотично налаштовані і монолітно згуртовані громадяни, яким не байдуже майбутнє наших дітей, онуків та самої держави.
Для виведення України із колапсу, і зберегти націю від планомірного знищення існує лише єдиний шлях – усунення комуно-юдейської хунти чужинців і їхніх плебеїв від важелів державного управління з корінною зміною системи влади і створення громадою дійсно українського, національного державного керівництва. Зволікати вже нікуди. Треба рятувати націю і державу.
Нині з гостротою приорететно постає нагальна необхідність гуртування нації в єдиний дійсно народний фронт самопорятунку. Проте деякі нині діючі політичні партії і громадські організації на посталі перед нами виклики не лише не реагують, а свідомо відводять від них увагу суспільства, оскільки у більшості з цих формувань головна мета – не процвітання нації і держави, а збагачення фундаторів-капіталістів. І не випадково ці сили декларують кволі, розмиті і неконкретні програми. Через те і не знаходять вони належної підтримки у громадян України.
Тому хочу запропонувати політичним активістам-патріотам, котрі шукають засобу для згуртування суспільства, в своїх програмах і дорожніх картах визначити привабливі для громадян наступні соціально-політичні орієнтири.
1. Створення національного парламенту з представників народу пропорційно від кожного регіону, висунутих та обраних місцевими жителями, для чого докорінно змінити законодавство про обрання, підзвітність та відкликання народних депутатів.
2. Повернення у народну власність награбованих коштів, майна і землі. Для цього створити єдине Національне бюро розслідувань та Народний трибунал, завданням яких буде перевірка законності накопичення капіталів, спорудження палаців, привласнення об’єктів нерухомості та інших видів збагачення, а також покарання казнокрадів, корупціонерів та бандитів, незалежно від статку, службового та політичного статусу.
3. Відновлення ядерного бойового арсеналу України, зміцнення соціального захисту, боєготовності та боєздатності українського війська як гаранта національної безпеки і цілісності держави, оснащення його сучасними технікою та озброєнням.
4. Скоротити кількість чиновників на всіх рівнях управління, ввівши табель про їхні ранги та персональну відповідальність кожного за конкретну ділянку роботи, а звідси і розмір зарплатні.
5. Розробити програму відродження українського села, в якій передбачити випуск сільськогосподарської техніки та знаряддя спеціально для фермерів і постачання їх у кредит не тільки за гроші, але і за сільськогосподарську продукцію, яку уряд буде закуповувати для державного резерву. Спрямувати додаткові фінансування для підняття на новий рівень сільської соціальної інфраструктури (житло, лікарні, фельдшерські пункти, школи, дитячі садки, заклади культури і таке інше), введення прямих дотацій виробникам сільгосппродукції.
6. Вдосконалення організації освіти, охорони здоров`я та соціальних гарантій кожного громадянина.
7. Реорганізація правоохоронної та судової систем, спрямування їхньої діяльності на захист прав і свобод громадян України. Для цього прийняти закон про строкове обрання місцевою громадою всіх суддів, керівників прокуратури та міліції.
8. Створення спеціальних рад при міністерствах, відомствах та установах з представників громадськості, для суспільного контролю за їхньою діяльністю.
9. Повна люстрація всіх державних службовців на предмет виявлення їх причетності до комерційних структур, злочинних угрупувань та геноциду української людності.
10. Через парламент України запросити на посади вищого державного керівництва, у тому числі і міністрів, відомих фахівців з європейських держав.
Це лише найактуальніші та пріоритетні напрямки, за якими ми повинні оперативно розпочати рішучий наступ на визволення України від окупаційної адміністрації, з нашпигованої прихованими агентами іноземних держав, бандитами і космополітами та негайно припинити безладдя і деструктивну діяльність антиукраїнських сил.
Сьогодні, як ніколи, кожен щирий українець повинен чітко усвідомити одне: допоки ми самі не звільнимо свою Вітчизну від вериг радянщини, в які її закували і досі в них тримають жидо-комуністи і національні прислужники, ми не станемо повноцінною нацією, а Україна – Європейською державою.
І тут не допоможе косметичне коригування Конституції під примхи чергової провладної команди від капіталістів. Потрібна докорінна зміна системи державного устрою до ступеню, коли повновладним господарем і головним джерелом влади реально стане український народ.
На досягнення такої мети і спрямовані соціально-політичні орієнтири, запропоновані мною для прогресивних політиків, громадських діячів і широких верств українського суспільства.
Єднаймося іразом переможемо!


 Версія для друку


Інші статті номеру
© "УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА ПЛЮС". Усі права застережено.
Свідоцтво про реєстрацію № ІІ585-457ПР від 1 серпня 2006 р., серія КВ,
видане Міністерством юстиції України.

Передрук матеріалів дозволяэться тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання.

Яндекс.Метрика