ФЕДЕРАЦІЯ ПАТРІОТИЧНИХ ВИДАНЬ УКРАЇНИ
Українська газета плюс №45(185)
Персонал Плюс
18-31 грудня 2008 р.
 
 
2008
45 43 42 41
40 39 38 37
36 35 34 33
32 31 30 29
28 27 26 25
24 23 22 21
20 19 18 17
16 15 14 13
12 11 10 9
8 7 6 4
3 1    ЧОЛОВІК БЕЗ ЖІНКИ, ЯК МІСЯЦЬ БЕЗ СОНЦЯ…

Це заперечити складно: навіть той, хто має могутнє здоров’я, поступово втратить його, якщо матиме погані стосунки у сім’ї. І навпаки, хвороблива людина, живучи в любові й злагоді, набуде життєвих сил, оскільки її живитимуть світлі почуття.

Олександр Шимко, відомий в Україні й поза її межами тренер, понад двадцять років поспіль живе цією архіважливою темою. Його дивує сліпота тих, хто, вступаючи в шлюб, не надто переймається проблемою сумісності.
Тренер задумався над цим тоді, коли команда, яку тренував, постійно програвала. Аби зрозуміти причину поразок, проаналізував склад «зоряного», 1975 року, складу футбольної команди «Динамо». То було відкриття. Як виявилося в результаті підрахунків, показники сумісності футболістів наближалися до ідеальних. Який же сенс тренувати команду, у якої низький рівень того показника? Аніякого! Далі Олександр Шимко почав перевіряти рівень сумісності своїх рідних, близьких, друзів. Висновки підтверджувалися.
Людям, які давали спортивному тренерові дати свого народження, аби дослідити сумісність з іншими, хотілося знати, чому ж відбувся неправильний вибір.
Хтось зауважить, що людей зводить сам Господь і, мовляв, не варто щось підраховувати, то не більше, як фантазія. У давнину, мовляв, ніхто цим не займався. Ще й як займалися! Сучасна людина не знає того, як багато уваги приділялося виборові супутника на все життя. То була справжня магія. Чи ж даремно в Україні існував інститут сватів? А хто були вони, оті свати, які, розігруючи спектакль з дівкою, що колупала стінку печі, все на вус намотували?..
Немає сьогодні у нас ні прозорливих волхвів, ні мудрих сватів. А такі ентузіасти, як Шимко пропонують свою методику підбору партнера. Спортивний тренер вважає безвідповідальним з боку соціальних служб, зокрема загсів, не підраховувати ймовірного показника сумісності. Справді, навіщо реєструвати те, що приречене розпастися?..
Олександре Мусійовичу, адже ж ідеальна сумісність буває, мабуть, лише у раю – у Адама з Євою…
– У тім-то й суть: рівень сумісності з іншою людиною може бути різним. Умовно його можна порівнювати з двома шестернями однакового розміру. Чим більше зубчиків цих шестерень співпадають, тим є кращою й надійнішою якість передачі, а між людьми – надійніший й міцніший зв’язок.
– Чи не є примітивним у поширених нині шлюбних об’явах давати такі характеристики, як зріст, вага, об’єм грудей, тембр голосу, матеріальний статок?
– Тих показників мало б бути набагато більше: і почуття гумору, і чесність, пунктуальність, матеріальний стан, національність, віросповідання, політична приналежність, науковий ступінь, ставлення до «братів наших менших»… Але я наголошую: найголовнішою характеристикою людини є дата її народження. Сумісні люди – не важливо про що йде мова: про шлюб чи інший вид стосунків – народжуються у певні дні, коли космічні ритми збігаються.
– Очевидно, визначаючи сумісність, ви користуєтеся астрологічними методиками?
– Ні, я маю своє ноу-хау. Справа в тому, що сучасні астрологи проводять підрахунок так, неначе зорі перебувають у тому ж стані, що й 2000 років тому. Так, вони користуються інформацією про стан світил на момент 150 року нашої ери! Сучасні астрологи не враховують зміщення планет. Якби ця практична наука була об’єктивною, то чи б сучасне її «світило» Павло Глоба давав би оголошення в «Бульварі» про те, що шукає секретарку? Так, цей чоловік дуже начитаний, багато знає, вміє цікаво розповідати. Та, на жаль, він не задумується над тим, що наука, якою він займається, мусить мати математичне обґрунтування. Я зовсім не вихваляюсь, а стверджую, що, на відміну від астрологів, оперую точними даними про стан світил.
– Чи є методи, аналогічні вашому?
– Немає. Скажу одне: варто мені промовити одну фразу, як в астрології відбудеться революція. На жаль, ще не час.
– Ви оперуєте даними астрономії? Якщо так, то скажіть, де опановували цю науку?
– Мої знання не є традиційними. Коли я починаю дещо розповідати, наприклад, шкільним викладачам цього предмету, вони хапаються за голову й кажуть, що насправді не є фахівцями в цій галузі. Одне скажу: я багато років поспіль провів в астрономічній обсерваторії, де мав можливість самостійно вивчати поведінку світил. Саме там я зрозумів, що, крім розташування світил на момент народження, на характер і долю людини надзвичайно впливають і динамічні характеристики, зокрема вирішальними є швидкість обертання Місяця навколо Землі, Землі – навколо Сонця. Отож не треба дивуватися, чому кохання з часом може перерости в ненависть. Цей процес відбувається завдяки космічним ритмам. Комплекс показників, які отримує кожен з партнерів на момент народження, характеризує якість енергетичного та інформаційного обміну, кажучи простою мовою, стосунків. Це може бути або доповнення, резонанс, поєднання або протистояння, зіткнення. Кожен ритм має конкретні характеристики. Як і чим їх виміряти? Після того, як я провів комп’ютерний аналіз деяких параметрів космічних тіл на момент народження понад 104 тисячі людей, відомих в історії людства, я виділив такі «гуманітарні» складові комфортності в стосунках та взаєморозуміння: життєві цінності; рівень бачення проблеми; стратегія в реалізації тактики та засобів при досягненні глобальної мети; тактика та засоби для досягнення оперативної мети; сила нервових процесів («довжина хвилі при спілкуванні»), мобільність нервових процесів («частота хвилі спілкування»), ефективність інформаційного каналу і т.д. Скажу простіше, з чим можна порівнювати комфортність людських стосунків: з їздою в автомобілі! Звісно, найкраще ми почуваємося тоді, коли їдемо ідеально прямим швидкісним шляхопроводом, без спусків і підйомів, поворотів, з максимальними комфортом і швидкістю, з чудовим краєвидом за вікном.
– Але ж це теорія, міраж!
– На жаль, так. Я часто як приклад показую криву, якою майже 20 років «їхали» разом такі видатні спортсмени, як, наприклад, Ірина Дерюгіна й Олег Блохін… Сумно, але все так і мало закінчитися, бо ці люди є несумісними за більшістю показників…
– Та, очевидно, сумніше, коли несумісними є перші особи держави… Цікаво. Чи досліджували ви сумісність Віктора Ющенка і Катерини Чумаченко?
– Звісно, досліджував, адже широкому загалові відомі дати народження цих людей. Тож, в результаті підрахунків я зрозумів, що Ющенко і Чумаченко несумісні між собою.
– Чому вони побралися?
– Напевно, це комусь було потрібно…
– А чи їхнім трьом спільним дітям це потрібно?
– Що тут скажеш… Хіба те, що Ющенко не винний у тому, що не може розібратися з жінками. Якби мав відповідну інформацію, то не створював би шлюбу для показухи.
– Астрологічний метод часом вказує, що та чи інша людина приречена на самотність. А ви можете погодитися з тим, що не всі люди мають пару?
– Ні, звичайно. Як не можу погодитися і з тим, що деякі люди, перебуваючи у «законному» шлюбі, є гармонійними партнерами. Багатьох прив’язують одне до одного комплекси, данина моді: мовляв, разом нажили добра – як його тепер ділити… Інші переймаються: а що люди скажуть?
Я вважаю, що особистість людська найповніше реалізується у взаємодії двох космічних начал. Тому не вірю у те, що хтось приречений на самотність, мовляв, тільки так можна віддати певний кармічний борг. У цьому світі не буває дня без ночі, Місяця без Сонця, холодного без гарячого, здоров’я без хвороби. Так само Жінки не буває без Чоловіка.
І навпаки.
Тетяна ОЛІЙНИК
ЯКОГО ВЕДМЕДЯ ВИЛІКУВАЛА ЧЕРЕМША?
Ця рослина – незаперечний вісник весни. Стоять вздовж базарів сільські бабусі із недорогими пучечками цінної рослини й припрошують: «Купуйте черемшу– це смачно». Цю рослину ще називають «ведмежим часником». Рослина ця багата на йод, кремній, інші корисні речовини. Черемшу можна додавати до різноманітних салатів, вживати як приправу до перших страв, їсти просто так.
Якщо навесні її заготувати, то на осінь матимете ефективні ліки від хвороб щитовидної залози. Для цього 2-3 кг черемші миють, ріжуть, заливають горілкою у пропорції 1:1. Восени починають пити по одній столовій ложці перед обідом.
Черемша корисна й гіпертонікам. Для них народна цілителька Олена Світко рекомендує таку систему очистки судин. Взяти по 1 кг черемші, хрону, цибулі, лимонів. Все добре помити, почистити, крім лимонів (вони залишаються зі шкіркою). Всі компоненти подрібнюють з допомогою м’ясорубки або тертки, ретельно перемішують, заливають 4 л холодної кип’яченої води. Настоюють суміш впродовж 28 днів. Краще зробити це, коли Місяць тільки починає рости. Вже за тиждень можна відцідити частину рідини й пити по 1 ст. ложці тричі на день перед їжею. Курс лікування – 80 днів. Суміш можна готувати на кілька прийомів, тоді потрібно брати меншу кількість складників, наприклад, по 250 г. Якщо за наявності хрону суміш може здатися надто міцною, її можна розбавити водою й підсолодити медом.
Такий засіб є корисним і для зміцнення пам’яті, поліпшення стану після інсультів, інфарктів, інших проблем судинної системи.
Якось один із пацієнтів Олени Світко образно висловився: «Коли я пролікувався цією настоянкою, у мене з’явилася така легкість, неначе крила за спиною виросли».
ВЕСНЯНИЙ ЧАЙ ЗНИЗИТЬ ВАГУ
Беруть по 20 г листя кропиви, квіток бузини чорної, квіток терену, 40 г листя молодої берези. Рослини подрібнюють і ретельно перемішують. Вранці і ввечері запарюють 1 ч ложку суміші склянкою окропу, п’ють, додаючи трохи меду.
Якщо немає можливості зібрати ці рослини, можна скористатися іншим рецептом.
Вранці вичавити в чашку сік одного лимона, додати до нього й столову ложку маслинової або іншої рослинної олії, трохи меду, перемішати й випити натщесерце. Після цього щонайменше не їсти півгодини. Це добре впливає на жіночі статеві органи, шкіру сприяє зменшенню ваги.
ОВЕС ОЧИСТИТЬ НИРКИ
Метод цей простий: кілька разів на день вживають овес, зварений без солі та цукру.
1 кг чистого неочищеного вівса заливають 2 л води. Бажано, щоб посуд був глиняним. Ставлять на вогонь, і, як тільки він закипить, вогонь зменшують або ставлять посуд у духовку. Томлять 3-4 години, проціджують гарячим. Якщо не подобається смак, підсолоджують медом. У цей день нічого іншого не їдять.
Запропонована методика – лише перший етап роботи над оздоровленням нирок. Таким щорічним очищенням можуть обмежитись люди, які впевнені, що їхні нирки здорові. Це, можна сказати, профілактичне очищення. Для нездорових нирок потрібні інші заходи.
СТАРОВИННИЙ СПОСІБ ОЗДОРОЛВЕННЯ НИРОК
Впродовж 10 днів (як мінімум) або місяця (як максимум) п’ють тричі на день настоянку толокнянки звичайної з розрахунку: 1 ст. ложка трави на 1 склянку окропу. (тримають на водяній бані 15-20 хвилин).
Вживають по 2 ст. ложки за 15-20 хвилин до їжі.


 Версія для друку


Інші статті номеру
© "УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА ПЛЮС". Усі права застережено.
Свідоцтво про реєстрацію № ІІ585-457ПР від 1 серпня 2006 р., серія КВ,
видане Міністерством юстиції України.

Передрук матеріалів дозволяэться тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання.

Яндекс.Метрика