ФЕДЕРАЦІЯ ПАТРІОТИЧНИХ ВИДАНЬ УКРАЇНИ
Українська газета плюс №45(185)
Персонал Плюс
18-31 грудня 2008 р.
 
 
2008
45 43 42 41
40 39 38 37
36 35 34 33
32 31 30 29
28 27 26 25
24 23 22 21
20 19 18 17
16 15 14 13
12 11 10 9
8 7 6 4
3 1    Олексій КУЦЕЛ: «ПРИНЦИП БУМЕРАНГА НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ…»

До приходу «совєтів» над нашою землею у простори Всесвіту піднімалася висока хвиля людської молитви. В Україні її читали усі: старі, молоді і навіть дітлахи, які щойно навчилися вимовляти слова.

Звірячий радянський режим стирав молитву найжорстокішими методами. Бездоганні пропагандисти цієї світоглядної системи могли зробити неймовірне: миле хлопча у піонерському галстуку витворяло таке, що його рідна бабуся не знала, де й помолитися… Так руйнувався Дух – основа людської сутності. Без молитви втрачався зв’язок людини з її Творцем. Йшла катастрофічна руйнація здоров’я нашої нації. Чи не тому у дев’яності роки, коли руйнувалася радянська система з її атеїстичною ідеологією, народ наш, аби врятуватися, натовпом ішов до екстрасенсів, різних цілителів, шаманів. Люди вірили в казку: хтось доторкнеться «чарівною паличкою» до їхньої свідомості і миттю все зміниться на краще.
Олексій Куцел, про якого вже писала наша газета, допомагає людям саме молитвами, які складає самостійно. Пане Олексію, чому Ви почали складати молитви?
– Відомою істиною є те, що піднесені духовні тексти, до яких належить і молитва, найкраще читати в оригіналі. Тоді вони сягають глибин людського єства, «витягують» усі негативи, які тільки можна витягнути. Які ж молитви читають наші люди? Звісно, ті, що перекладені з інших мов. При цьому втрачається хвильова характеристика слова. А якби ж була змога читати Біблію давньою арамейською! І ще одне: молитва найкраще відповідає вібраціям тієї місцевості, мовою якої вона написана.
– Ви, наскільки мені відомо, не закінчували жодного духовного закладу: ні духовної семінарії, ні академії.
– Так, маю дві освіти: біолога й психолога. Щодо другої спеціальності, то мушу чесно зізнатися, що стандартна психологічна освіта нічого особливого мені не дала. Так, на факультеті психології багато чому навчають. Наприклад, як складати тести. Але навіщо мені витрачати декілька днів на це дослідження, якщо можу його провести за лічені секунди, просто глянувши на людину.
– Що найперше бачите, коли дивитеся на людину?
– Я людей не оцінюю. Судити – це якраз і означає оцінювати. Мовляв, оце він може зробити, а оце – ні. Так, ми, даючи оцінку іншим, починаємо судити. Я неодноразово впевнювався в тому, що часто наші оцінки не відповідають дійсності. Зазвичай, усе виявляється навпаки: якщо ми думаємо про когось, що він не зрозуміє, то якраз він-то і зрозуміє. Це вкотре підтверджує давню мудрість: «Не суди!»
– Ключем до всіх молитов, які Ви склали, є поняття любові до самого себе. Воно дещо незвично сприймається, адже нас змалечку привчали, та і ми своїх дітей привчаємо, найперше любити тих, хто поруч… Скажіть, а чи у вас особисто була така проблема – полюбити себе?
– Я починав із прощення самого себе. Це варто було б зробити, незважаючи на те, що все життя я був досить успішною людиною – обіймав посади, все мені давалося легко, завжди із задоволенням вчився. А от одного разу відчув: щось роблю не так. Наче перепона з’явилася: як не дієш, а результат отримуєш протилежний тому, на який сподіваєшся. Так я зрозумів: людині, яка не простила і не полюбила себе, годі сподіватися на зцілення, на успіх у житті. Ліки допоможуть лише на певний час (на рік – два, а може, на три), а от цілковитого зцілення вона не отримає. Справді, життя прекрасне на цій землі, якщо ти любиш людей і все навколо.
– Пане Олексію, скажіть, а як можна любити отого хлопця, який так нахабно курить у цій кав’ярні, де ми сидимо? Йому і в голову не приходить, що, може, хтось уже не витримує ядучого цигаркового диму…
– А треба не цигарку помічати, а те, що у хлопця є всередині. У ньому ж є іскра Божа. Її треба бачити, а не цигарку. У цьому Всесвіті існує така особливість: у кожній математичній точці простору є інформація про весь простір. Отже, у кожного із нас є інформація про кожну людину, яка живе на землі. Можна сказати й по-іншому: «Всі люди – в мені, а я – в усіх людях». Виходить так: якщо я когось не люблю, я не люблю якусь частку себе. У біблійних текстах про це йдеться: «Полюби ближнього свого, як самого себе». Але не більше й не менше… Якщо людина починає любити когось більше, ніж саму себе, то в неї виникатимуть проблеми, адже вона ідеалізуватиме іншого. І навпаки: якщо любить когось менше, ніж саму себе, у неї знову виникатимуть проблеми. А якщо не любить найголовнішу людину, то проблеми стають просто величезними.
– І хто ж та найголовніша людина?
– Вона сама.
– Ви бачите, чи любить себе людина?
– І ви бачите. Це ж відкривається на рівні відчуттів. Ми ж добре усвідомлюємо, люблять нас чи ні…
– Чи так просто – полюбити себе?
– Насправді про це легко говорити, а от справді полюбити себе… Прагнучи цього, постійно натикаєшся на щось у собі: на якийсь психологічний блок, образу…
– Ось починаєш усвідомлювати, що несеш в собі якусь проблему власного роду… Скажіть, чи можна самостійно спокутувати гріх своїх предків, не звертаючись ні до кого по допомогу?
– Так, родові прокляття бувають. Що вони собою становлять? Це – згустки енергії, вкладені в слова, в думки, тобто в енергетику людини. Мати може передати частину тієї чужої енергетики своїй дитині, адже до семи років вона з нею становить одне ціле. Та дитина, у свою чергу, передає своїй… Так буде до того часу, поки негативний згусток енергії не розсмокчеться.
– Серед Ваших молитов, як Ви стверджуєте в тексті, є така, читаючи яку, можна за лічені дні, а не ціною свого страждання і страждань наступних поколінь, позбутися негативного впливу чиєїсь енергетики. Як може в такі короткі терміни (ви називаєте термін 30 днів) прокляття чи зурочення бути нейтралізоване?
– Саме стільки часу досить, аби той, хто чинить зло, нарешті вгамувався. Отож, читаючи мою афірмацію щодо нейтралізації чужих згубних впливів на психіку, людина віддає зло назад тому, хто його творить. Спрацьовує відомий ефект бумеранга. Цей принцип ніхто не відміняв. Особисто мені він дуже подобається. У нас в Україні він виражається відомою приказкою: «Що посієш, те й пожнеш». Якщо людина сіє добро, вона може сподіватися, що воно згодом повернеться до неї або її нащадків у семикратному чи десятикратному розмірі. І навпаки. «Не рий комусь яму…» – каже інша народна приказка. Доводиться визнати , які глибинні знання про світ і взаємини у ньому були закладені давним-давно. Фактично за останні 15 тисяч років людство не придумало нічого нового. Хіба що слова інші, назви інші, а все це було давно – тільки усвідом та користуйся тією мудрістю… До речі, я переконаний, що і рецептів нових не потрібно придумувати – вони є в інформаційному полі Землі…
– Знаю, що рецептові одного з чаїв, який Ви пропонуєте людям для зцілення, приблизно сім тисяч років. Чому він не старіє?
– Такий набір компонентів, як у відтвореному нашим споживчим товариством чаї «Таємниця Холмщини», справді несе таїну віків. Це – антиліпідний чай, що чистить судини, сприяє їх заживленню, насиченню протромбінами. До складу входять усі рослини, що є в нашій місцевості, зокрема такі, як солодець, корені кульбаби, лопуха, пирію. Останній люди не можуть вивести зі своїх городів, а він же, як золото, за своєю цінністю. А солодець! Без цієї рослини багато рецептів не мали б ніякого ефекту або людина просто отруїлася б. Справа в тому, що солодець «примирює» між собою всі компонети, підсилюючи їхню комплексну дію. Недаремно в Китаї ця рослина вважається ціннішою за женьшень.
– У Вашій батьківській родині користувалися травами?
– Так. Батько завжди готував чаї. А як треба було, то й напари, примочки. Бувало, пораню ногу, і батько завжди допоможе: наварить трав, прикладе компрес. Саме батько навчив мене складати рецепти. Він вчив думати.
– Ви вважаєте батька своїм вчителем?
– Фактично так і є. Він сам усе життя вчився. А це і є особливість вчителя: поки вчишся, маєш право вчити когось…
– Пане Олексію, чи можете сказати, чому в останні роки наші співітчизники демонструють такий нестримний інтерес до психології? Стільки книг з цієї проблематики, і вони так активно розкуповуються…
– А у нашого народу інтерес до психологічного знання був завжди. В Англії, Франції, Німеччині, Америці – ні, а у нас, повторюю, завжди. Ось їду в автобусі, попереду мене чоловік із жінкою сидять. З розмови їхньої стає зрозуміло, що вони сусіди. Він каже: «А ти придивись, яка у неї аура». А він цілком зі знанням цього предмета: «Я бачу: пробита».
– Наш народ особливий?
– А що ви думаєте… Для ілюстрації думки наведу такий приклад: наші предки володіли 12 законами Всесвіту, представники Близького Сходу знали 10, індійці – 8, китайці – 6.
– А ви особисто скільки знаєте?
– Одне скажу: якщо освоїти шість законів, можна керувати погодою.
– Ви це можете?
– Уже багато років не ношу з собою парасольки. Немає в тому потреби.
– Невже не любите дощ?
– Люблю. Але мені не подобається, щоб він капав прямо на мене. Помітив: там, де перебуваю, дощ іде переважно вночі…
Розмовляла Тетяна ОЛІЙНИК
КАПУСТЯНА ДІЄТА
Якщо ви постійно пам’ятаєте, що у вас «є спина», тобто відчуваєте дискомфорт, порятувати від болю може капустяний компрес. Беруть два листки капусти, опускають в гарячий відвар польового хвоща (3 ст. ложки трави на 1 л води, кип’ятять впродовж декількох хвилин) і прикладають на ділянку нирок.
Листя має бути настільки гарячим, наскільки можливо витримати. Зверху кладуть поліетиленову плівку й замотують спину чимось теплим. Компрес тримають, поки він повністю не охолоне. За необхідності повторюють. Найкорисніший для цієї процедури проміжок часу між 17 і 19 годинами, коли «працюють» меридіани нирок.
ВСІ ВИДИ КАПУСТИ МІСТЯТЬ СРІБЛО
Крім звичайної білокачанної капусти, цінними є всі види цієї рослини: червонокачанна, цвітна, брокколі, брюсельська й інші. Брокколі (вона схожа на цвітну, тільки має зелений колір) рекомендується для профілактики онкологічних захворювань, тому варто їсти її якомога частіше. Всі види капусти містять срібло – цим можна пояснити її протизапальну дію.
Цей овоч – сильний детоксикант, його рекомендують людям, чия робота пов’язана із сильнодіючими хімічними речовинами. В Канаді натуропати призначають в деяких випадках тижневу капустяну дієту брокколі у різних видах.
ЯКЩО ПІДВИЩЕНИЙ ХОЛЕСТЕРИН
200 г брокколі варять на парі, заправляють соком 1 лимона і 3 ст. ложками маслинової олії.
Брокколі також дуже корисна вагітним жінкам, матерям, що годують груддю, немовлятам.
Шкіра – це не лише оболонка, а одночасно й життєво важливий орган. Східна медицина вважає її «дзеркалом печінки». Отож, все, що не відфільтрує печінка, викидається на шкіру у вигляді різноманітних плям, почервоніння, вугрів, прищів, жировиків і навіть таких складних захворювань, як екзема і псоріаз. Хвороб шкіри багато: майже 30 відсотків від усіх відомих захворювань. Площа шкіри складає до 18000 кв. см. Вона пронизана рецепторами і тому дуже чутлива.
Класична медицина, класифікуючи шкіряні захворювання, останнім часом досить успішно їх лікує. Зокрема і таку хворобу, як екзема.
Народна цілителька Олена Світко підкреслює, що до лікування цього захворювання має свій підхід.
Вона зазначає, що екзема свідчить про те, що організму пацієнта не підходить щось у їжі, в одязі, повітрі, яким дихає. Екзема також пов’язана зі станом нервової системи. Іноді її може спровокувати вживання великої кількості антибіотиків, психічна травма, стрес. Це – «вперта» хвороба, що погано лікується, періодично загострюється.
Іноді її плутають з кропивницею і навіть псоріазом. При мокрій екземі поверхня враженої шкіри волога, вкривається струпами. При сухій екземі поверхня шкіри блищить, як полакована, іноді тріскається, дуже свербить. Екзема може супроводжуватися блюванням, ендокринними порушеннями, відчуттям лихоманки в голові.
Щоб її позбутися, потрібно проводити як зовнішнє, так і внутрішнє лікування. Необхідно привести в порядок печінку, кишечник, нервову й ендокринну системи.
Парацельс рекомендував за хронічної екземи чергувати відвари коренів лопуха й квіток бузини: один день – лопух, другий – бузина.
Корінь лопуха (10 г) заливають 200 мл води, кип’ятять на водяній бані 15 хвилин. П’ють по ковтку впродовж дня.
Часом однією з причин екземи є втома і зашлакованість організму. Тому потрібно відпочити, змінювати види діяльності, час від часу ставити клізми, вживати соки, робити масажі.
При екземах організм перенасичений сіркою – продуктом розпаду тваринних білків. Тому варто проводити очищення печінки. Прекрасно діє на цей орган такий збір: 5 г вероніки, стільки ж череди й триколірної фіалки, 1 ст. ложку суміші заливають склянкою окропу, настоюють 10 хвилин. П’ють тричі на день перед їжею по 1/3 склянки.


 Версія для друку


Інші статті номеру
© "УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА ПЛЮС". Усі права застережено.
Свідоцтво про реєстрацію № ІІ585-457ПР від 1 серпня 2006 р., серія КВ,
видане Міністерством юстиції України.

Передрук матеріалів дозволяэться тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання.

Яндекс.Метрика