ФЕДЕРАЦІЯ ПАТРІОТИЧНИХ ВИДАНЬ УКРАЇНИ
Українська газета плюс №45(185)
Персонал Плюс
18-31 грудня 2008 р.
 
 
2008
45 43 42 41
40 39 38 37
36 35 34 33
32 31 30 29
28 27 26 25
24 23 22 21
20 19 18 17
16 15 14 13
12 11 10 9
8 7 6 4
3 1    СОЛДАТ ПРОВОКАЦІЇ, АБО ПШИК В ЕФІР ПАНА ПІХОВШЕКА

«Ругали Гонгадзе, в том числе и те люди, которые поддерживали с ним внешне приятельские отношения. Например, известный журналист Пиховшек часто приглашал Георгия в свою авторскую программу «Эпицентр». Оказывается, за улыбками, рукопожатиями, веселыми беседами стояла откровенная неприязнь.

Пиховшек: В одном «Эпицентре» кто-то – а это был Гонгадзе, грузин – начал кричать против президента. Вот это наша мелко-травчатость такая.
«Леонид Данилович, я хочу, чтобы вы меня больше использовали. Я ж для вас...».
«Я солдат революции. Как вы мне скажете, так я и буду делать потому, что вы решаете, где кто работает, и кто на каких местах работает».
Личное признание Кучме. (Уривки із книжки Миколи Мельниченко «Хто є хто. На дивані президента Кучми»).
Великий трубадур Кучми і затискувач рота Гонгадзе в «Епіцентрі» В’ячеслав Піховшек, сьогодні ожив, струсив страх над головою, сів знову на свого провокаційного коника і пішов в атаку проти... України. 5 лютого нинішнього року,він порушивши питання про НАТО, ні слова не сказав про те, що у випадку нападу на обеззброєну Україну від далеко не мирного атома, хто її захистить. Як їй бути з національною безпекою? Як захиститися від постійних «превентивних ударів» (поки що словесних) сусіда, до територіальних претензій і внутрішніх втручань в нашу державу, ніби вона ще не держава, а досі колонія Північного сусіда? Московський трубадур на «рідному» телеканалі 1+1 за чергових тридцять срібних видав в ефір таку собі нібито наївну фразу:– Українці, якщо ви вступите в НАТО, чи будете стріляти в русскіх?
По-перше, питається, а чому саме стрілятимемо у «русскіх»? Чому не в турків, іспанців, французів, румун? Що, ті народи не замовляли Піховшеку такої фрази? Не платили гонорару? Хай би все-таки Піховшек пояснив свої філософсько-політичні випади, а точніше сказати – свою ефірну провокацію проти українського народу? По-друге, може все-таки він розповів би українському народові (бажано в прямому ефірі), з яких джерел йому стало відомо, що першими на нас нападуть «русскіє». Та й пан Чорномирдін міг би сказати своє вагоме слово. Наприклад, чому Піховшек авансом розписується за московських державних посадовців. Звідки у нього така інформація про «бліц-кріг» Москви на Україну?!
По-третє, хотілося б нагадати а ля-філософу хатнього розливу, аби він у школі вчився так як треба, то навіть з елементарної історії України дізнався б, що українці не завойовники, українці за своєю ментальністю – будівничі.
Українці не захоплюють чужих земель і ті землі «добровільно» не приєднуються до України. Українці не мають ментальності орди, якій все мало, скільки б вони тієї земельки у світі не нахапали. Українці не твердять, що там, де ступила московська нога, там «іспокон веков московская земля». Українці в 1922 році не обмінювали Крим на Таганрог і на інші чималі шматки землі в чорноземній зоні Курської, Воронізької та в інших областях, що межують з Росією в обмін на чергове «вікно» до Азовського моря після пробитих (зрозуміло, багнетами) до цього вікон «у Європу», до Чорного моря і т.д. Не українці в українців потім (після 1922 року назад загарбали Крим), забувши українцям повернути Таганрог й інші українські території разом із чималим шматком Азовського моря. Не українці «добровільно приєднали» чи «подарували» самі собі вдруге у 1954 році Крим і за це ще раз віддали шматки, і чималі, Слобожанщини аж до Стародуба (Стародубський козачий полк) і утворили по суті з Харківщини Білгородську область (з більшістю етнічного українського населення) та знову «добровільно приєднали» до ... Росії.
Не українці залишили в себе атомну зброю і не українці нею розмахують, як «московскою дубінкою» перед усім світом. Українці навпаки – віддали, між іншим, починаючи від міжглобальних, стратегічних ракет до тактичних і чи не єдині в світі вступили в без’ядерний клуб, в який після українського довірливого благородства ніхто більше не вступив.
Не українець Бабурін порадив Кремлю нанести превентивний атомний удар, якщо Україна знову не приєднається «добровільно» до Росії, як по дурості, до без’ядерного клубу. Нанести атомний удар по тих самих «братах». Щоправда, трохи меншого від московитян калібру. Ці удари із уст бабуріних, жириновських, як стратегічні ракети, летять з московського ефіру на Україну мало не щодня. Вибухають вони то над Тузлою, то над Керченською протокою, то над Генічеськом (Херсонська область), то спалахують на усіх українських маяках, загарбаних «старшим братом» в чужій країні, вибухають в ефірі над Києвом, Одесою, Харковом, Донецьком чи Львовом. Може, це українці, а не рогозіни, затуліни й інші офіційні особи тепер мало не щодня.заявляють: «Якщо Україна вступить в НАТО, ми проти неї застосуємо не тільки політичні, економічні, а й інші ефективні засоби».
Піховшек, може б ви роз’яснили все-таки українському народу з телеканалу 1+1, що означає фраза «інші ефективні засоби», якщо вони «не економічні й не політичні». Ви ж там ближче до Кремля.
Я, наприклад, у Москві гонорари не отримую. Може, час Піховшеку, хоч приблизно розтлумачити українському народові, що таке «інші ефективні засоби» саме для нас, українців: це відрізання нам язиків по-московськи, відрубування голів по-кремлівськи, захоплення прилеглих територій аж до Польщі і Угорщини, чи замочування кожного «хохла» у московських сортирах по-путінськи? Хай би наш народ знав, що ваші хазяї, пане Піховшеку, мають конкретно на увазі. Чи той самий бабурінський «превентивний удар». Нашою ж тактично – атомною зброєю по нашій таки нерозумній голові. Гадаю, вашому «Епіцентру» варто було поговорити і на цю тему в українському ефірі. Як ви гадаєте? Чи це не в інтересах Москви?
У такому випадку, може, вам пане Піховшеку у вільний від «Епіцентра» час не завадило б проштудіювати як мінімум 55 указів Московської, Російської, Совєтської імперії проти українського народу. Хоча б тих указів, в яких заборонялася українська мова, пісня; як знищувалася елементарна автономія України, її права під час Гетьманщини, Козацької республіки, зі зброєю в руках ліквідовано Запорізьку Січ («перша в світі демократична республіка», Карл Маркс); як уводилося у вільнолюбній і демократичній Україні за Катерини II, якій гурвіци в Одесі ставлять пам’ятники, кріпосництво, а українець чи українка прирівнялися до бидла та вимінювались «старшим братом»-феодалом на породистого пса. Пробігли, хоча б конспективно, сторінками української історії, яка писалася українською кров’ю. Може, так вірно служачи Кремлю, а не Україні, де ви чи то гість, чи то українофоб, чи то вже й до вступу в НАТО – окупант, запитали б у «старшого брата» чому у нас, в українців, ні з ким із сусідів нема проблем ні по дну моря, ні по його поверхні, ні по демаркації кордонів, ні газових, ні карамельних, ні трубних чи олійно-молочних воєн. Такі війни (поки що, слава Богу, йдуть на провокаційно-дипломатичному рівні), але тільки з великим північним сусідом. У нього що, така ментальність? Чи він досі такий дитино-вередливий? Усім не задоволений, що йому не запропонуй чи не подай. Усе не так. Не по-московськи. Чому ні поляки, ні угорці, ні румуни, ні білоруси, ні чехи, (хто там ще з нами межує), ага, ще турки, болгари... Правда, через море, але чомусь ніхто з них нічого від нас нашого не вимагає і не верещить на всю світову губернію? Ну, скажімо, хоча б про те, що їх, турків, в Україні українізовують? Чому ніхто з тих, інших, сусідів не вимагає другої державної мови в Україні? Тільки великороси.
Уявляю собі бідних, скажімо, хорватів чи македонців, словаків чи словенів, чехів чи поляків, аби вони межували з «матушкою-Росією». Ото було б сміхоти. Виявилося, що і в болгар, і в чехів, і в македонців (та й в інших слов’ян) в усіх до одного зіпсована ... російська мова, яка тільки називається чомусь у тих віддалених від «окраїн» Москви ... чеською чи словенською. Щасливі ті народи, у яких зовсім інший сусід і з іншою ментальністю. Не ординською.
І ще одне: чому б тому «Епіцентру», якщо така вже убогість на тематику, не виступити і не сказати, що не українці фізично і морально нищили понад 300 років, після «добровільного приєднання» до них московських земель, українську мову і щоб нині (я такого щось не чув), великих містах України (незначний виняток – це міста Західної України) громадяни України розмовляли українською мовою. Ви тільки зайдіть в «Епіцентр» на зйомки, прислухайтесь до мови, якою маленькі (не за зростом) Піховшеки розмовляють на побутовому рівні. Вони тільки за тридцять срібних інколи, на кілька буквально хвилин, вискакують, як морально голі, в ефір української держави і дозволяють собі сказати десяток, другий слів державною мовою.
А такі політики, як, наприклад, Сівкович і їм подібні волги чи голуби, мірошниченки-юристи, о. ткаченки-продюсери запевняють і запевняють увесь український загал; навіть не соромлячись, що російський народ такий нездатний до мов, що йому за 17 років незалежності, аби вивчити українську мову, то легше повіситися. До цього треба йти (за піховшеками і сівковичами), мабуть, щонайменше 300 років. У цьому випадку так і хочеться сказати піховшекам і сівковичам: те, що ви зневажаєте український народ – зрозуміло, вам за це платять, але чому ви так ненавидите і принижуєте мало не щодня російський народ? Гаразд, ви стверджуєте на телеканалі 1+1, що російський народ – войовничий народ, загарбницький. Він може будь-якої хвилини напасти на нас, українців, от ви й питаєте: чи українці стрілятимуть у росіян? Припустимо, ми зрозуміли цю вашу «логіку», для чого вона і кому вигідна. Але скажіть, будь ласка, чому ви зі своїх «Епіцентрів» постійно стверджуєте і прирівнюєте представників великого російського народу в Україні, що вони філологічно абсолютно тупі і їм 17 років незалежності дуже мало, щоб вивчити українську мову, хоча б на побутовому рівні?
У цьому випадку я, аби так вірнопіддано служив Кремлю, не дозволив би собі таких «вольностей» проти «братнього народу», ні в ефірі, ні в побуті, а тим більше, не дозволяв би таким, як піховшеки і йому подібні сівковичі, ображати представників братнього російського народу, як їх називають сучасні українські хрестоматійні підручники, в їхній абсолютній лінгвістичній тупості. Ви, Піховшеки, сівковичі, і о, ткаченки та вам подібні трубадури з «києвскіх телеграфовъ» і з усіх у інших „всеукраїнскіх газет», включаючи сюди й «Епіцентр» телеканалу «1+1» (та й не виняток – радіо «Ера»), даремно ненавидите братній московський народ. Може, йому все таки на початку га й в кінці нового XXI століття вистачить і розуму, і тверезості не завдавати по Україні (та й по інших не тільки сусідніх державах) «превентивного атомного удару», як і не «застосовувати ще більш ефективних засобів» проти України, якими нині деякі московські високопосадовці так активно і постійно погрожують.
Олег ЧОРНОГУЗ


 Версія для друку


Інші статті номеру
© "УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА ПЛЮС". Усі права застережено.
Свідоцтво про реєстрацію № ІІ585-457ПР від 1 серпня 2006 р., серія КВ,
видане Міністерством юстиції України.

Передрук матеріалів дозволяэться тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання.

Яндекс.Метрика