ФЕДЕРАЦІЯ ПАТРІОТИЧНИХ ВИДАНЬ УКРАЇНИ
Українська газета плюс №45(185)
Персонал Плюс
18-31 грудня 2008 р.
 
 
2008
45 43 42 41
40 39 38 37
36 35 34 33
32 31 30 29
28 27 26 25
24 23 22 21
20 19 18 17
16 15 14 13
12 11 10 9
8 7 6 4
3 1    СЕКС ПЛЮС ТЕЛЕДЕБІЛІЗАЦІЯ ВСІЄЇ КРАЇНИ

Не перестаєш дивуватися тому, як далеко зайшла так звана «індустрія розваг». Те, що ми можемо побачити по ТБ нині, ще 7-10 років тому нам могло хіба що наснитися у не надто приємному сні!

Ні, звичайно ж, різноманітні «супер-пупер-мега тіві-шоу» були і тоді не рідкістю. Але той рівень пропаганди розпусного способу життя був значно меншим. Нині ніхто не боїться пропагувати у кінострічках та телевізійних шоу одностатеве «кохання», різноманітні збочення та відхилення.
Так, наприклад, всесвітня мережа Інтернет, ставши за останні п’ять років доступною практично для всіх верств населення, відкриває недосвідченим шукачам «сексуальних пригод» необмежені можливості, починаючи з «дівчаток у сауні» і закінчуючи «лазерними шоу геїв та лесбіянок».
Окрім «світової мережі» та телебачення в пропаганді розпусти беруть участь вітчизняні й закордонні ФМ-станції. Не так самі по собі, як продукція, що вони пускають в ефір.
Але найбільше, звичайно ж, пропаганді сексуальної розкутості ми маємо «завдячувати» різноманітним «зіркам» шоу-бізнесу, в першу чергу – американським і російським. Саме вони диктують «музичну моду» європейським країнам. Переважно саме з США та Росії приходить до нас аудіо та відео продукція, а також гламурні глянцеві журнали, зі сторінок яких пишногруді кралі закликають пересічного українського читача: «Давай займатись сексом! Геть всі заборони і рамки пристойності!»
Молодий українець прочитає такий журнал, піде до телевізора, ввімкне який-небудь музичний канал, наприклад М1, і буде споглядати, пускаючи слину, за рухами оголених дівчат, слухаючи низькопробну, примітивну музичку. Останнє твердження, до речі, стосується не тільки сумновідомої попси, але й, не в останню чергу, такого музичного напрямку, як «R and B» (ар енд бі) – «ритм і блюз». Рухи виконавців, що співають в цьому стилі, звичайно ж, переважно афро-американських, є практично точною копією танцювальних рухів багатьох негритянських племен. В африканців такі рухи закликають потенційних сексуальних партнерів до злягання. «Перекочувавши» в реп та «R and B», ці рухи не втратили свого первинного змісту. До речі, самі виконавці цього стилю не дуже то й приховують це. А ми докотилися до того, що дивимось, слухаємо і, головне, сприймаємо цю гидоту.
Тим же, хто хоче собі знайти в цьому болоті світлий промінець у вигляді, скажімо, «альтернативної музики», не раджу особливо на щось розраховувати. По-перше, української «альтернативи» ви навіть на касетах чи DVD-дисках навряд чи знайдете, а про те, щоб почути по радіо чи побачити кліп улюбленого гурту на ТБ годі й мріяти. По-друге, вартісної закордонної «альтернативної музики» у нас також не крутять, а те, що ви можете почути, не є естетично ціннісним – тексти пісень не мають змістовного наповнення, сама ж музика теж не завжди може задовольнити вимоги музичних гурманів. Це щодо «альтернативи» з дальнього зарубіжжя. А от стосовно російської сучасної рок-музики, то тут взагалі, як кажуть, брак слів! Судіть самі: спаскудився репертуар у гурту «Сплін», про «Бі-2» та «Мумій-Тролля» взагалі краще помовчати. А те, що співають такі «модні» гурти як «Уматурман», «Брати Гримм», «Звєрі», «Корні» взагалі назвати роком язик не повертається! Не дивно, що найкращим рок-гуртом Росії 2006 року став... «Океан Ельзи».
Отож, сучасна музична індустрія активно педалює тему сексу без обмежень. І це ще було б півбіди! Та найгірше те, що «апологети» шоу-бізнесу та кінематографу все частіше популяризують гомосексуалізм. В цей же час з наших голубих – не тільки в прямому, але й в переносному значенні цього слова телеекранів різні апологети ліберальних цінностей волають про толерантність і повагу до секс-меншин. «Прогресивний світ» вже вимагає від України карати прояви несхвалення гомосексуалізму. Бо це, бачте, «не толерантно!» А під цим соусом в голови молодих українців вбивається думка, що гомосексуалізм – це модно. Он, мовляв скільки є видатних людей, які так чи інакше практикували одностатеве кохання. Тут тобі і Джордж Майкл, і Елтон Джон, і Фреді Мерк’юрі, Боря Моісєєв. А тут ще й вітчизняні світські тусовщики та «зірки» сцени по повній розкручують імідж осіб з нетрадиційною орієнтацією. Подивіться на співаків Андрія Данилка і Андрія Кравчука, балетмейстера Дмитра Коляденка чи дизайнера Андре Тана. Ці особи, якщо і не є гомосексуалістами як такими, однак мають відверто «голубий» імідж. Окрім зовнішнього вигляду, манери розмови, стилю поведінки, такі люди в своїх публічних акціях, у відеокліпах, піснях пропагують статеву розпусту.
Крім різноманітних збочень, індустрією розваг активно розкручуються статеві стосунки між представниками не лише різних народів та етнічних груп, але й між представниками різних рас. Подивіться відеокліпи, скажімо, Шакіри, Тіматі, Гайтани та інших співаків і співачок! Ви зустрінете в них сюжет кохання між представницею білої раси і чорним хлопцем. А глянцеві видання взагалі постійно розкручують тему злягання білої жінки з афро-американцем або представником азійської цивілізації, мовляв, які пристрасні коханці ці африканці та жителі Сходу! А останні, до речі, те знають і добре цим користуються: одружуються з нашими дівчатами, отримують українське громадянство та залишаються тут жити. Деякі забирають наших жінок до себе на батьківщину, там їх покидають, потім їдуть знов у Європу чи ще деінде й заводять собі нових коханок. А ми після того дивуємося, чому так стрімко зменшується в Україні популяція корінного етносу!
Але що до того представникам нашого шоу-бізнесу, продюсерам, редакторам «бульварних» видань! Останнім треба гроші заробляти, а робити це краще всього на людських вадах.
І що ми маємо? Мораль і порядність наших громадян вже не є такими, якими слід пишатися! А нехай їм, цим моралістам! Краще поіржати над хамськими жартами відвертих українофобів – артистів «Комеді Клаб», краще отримувати плотську насолоду, злягатися заради злягання! І все це під «мур-мур-мур, ми любим гламур» чи ще під більш безглузді наспіви на зразок «в городє пахнєт только тобою, ніз живота наполняєт любов’ю».
Пора нашому хворому суспільству зрозуміти, що наявність на нашій естрадній сцені великої кількості «співаючих трусів» аж ніяк не сприяє збільшенню народжуваності. Скоріш навпаки – пропаганда розпусти нашими «музичними порно-зірками» призводить до цілковитого нівелювання цінності такої суспільної інституції як родина. Секс перетворюється на культ, на спосіб досягнення плотської насолоди. «Вільне кохання» вимагає різних експериментів, а такі можуть призвести до повного розбещення молодої особистості, яка, пізнавши всі «принади» такого «кохання» взагалі не схоче створювати сім’ю. А навіщо – насолоду від сексу можна отримувати й без цього! А потім ми й «маємо те, що маємо» – інституція сім’ї занепадає все більше й більше з кожним роком.
І поки держава (саме вона, а не окремі громадські організації чи політичні партії) не виробить механізм протидії такій от пропаганді розпусти, не варто і мріяти про збільшення популяції української нації.
Мабуть, нам треба запозичити досвід інших держав Світу. Он в деяких країнах Західної Європи існує спеціально створена для подібних цілей поліція моралі, на ісламському Сході стримуючим чинником є релігія.
А поки що нам, спостерігаючи за цією всією вакханалією на екранах телебачення, залишається чекати, що за всілякими там «большимі гонкамі», «танцамі на льду», «звьозднимі дуетамі», «танцями з зірками» з’явиться новий сенсаційний телепроект «Секс із зірками».  І якщо таке припущення буде втілено у життя, то нам, простим українцям, вочевидь, доведеться в чергу ставати, аби взяти участь у цій передачі! Особливо, якщо у якості партнерів на нас будуть очікувати дуети «Алібі» та «НеАнгели», а також Надя Мейхер, Іра Білик, Ані Лорак, Тіна Кароль та іже з ними!
Сергій БАГРЯНИЙ


 Версія для друку


Інші статті номеру
© "УКРАЇНСЬКА ГАЗЕТА ПЛЮС". Усі права застережено.
Свідоцтво про реєстрацію № ІІ585-457ПР від 1 серпня 2006 р., серія КВ,
видане Міністерством юстиції України.

Передрук матеріалів дозволяэться тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання.

Яндекс.Метрика